628-47W1622-3NA
Numer produktu DigiKey
151-628-47W1622-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-47W1622-3NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C