628-47W1224-1TB
Numer produktu DigiKey
151-628-47W1224-1TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-47W1224-1TB
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C