628-43W2622-3T1
Numer produktu DigiKey
151-628-43W2622-3T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-43W2622-3T1
Opis
CONN D-SUB RCPT 43POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C