628-36W4624-1N5
Numer produktu DigiKey
151-628-36W4624-1N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-36W4624-1N5
Opis
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C