628-27W2624-4TD
Numer produktu DigiKey
151-628-27W2624-4TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-27W2624-4TD
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C