628-27W2624-3N1
Numer produktu DigiKey
151-628-27W2624-3N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-27W2624-3N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C