628-27W2624-1ND
Numer produktu DigiKey
151-628-27W2624-1ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-27W2624-1ND
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C