628-27W2224-4TE
Numer produktu DigiKey
151-628-27W2224-4TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-27W2224-4TE
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C