628-27W2224-1NB
Numer produktu DigiKey
151-628-27W2224-1NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-27W2224-1NB
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C