628-25W3624-4N6
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3624-4N6-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3624-4N6
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C