628-25W3624-4N3
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3624-4N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3624-4N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C