628-25W3624-3T3
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3624-3T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3624-3T3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 (22 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 25W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C