628-25W3624-3N3
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3624-3N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3624-3N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C