628-25W3622-3N1
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3622-3N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3622-3N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C