628-25W3622-1TA
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3622-1TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3622-1TA
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C