628-25W3222-4T2
Numer produktu DigiKey
151-628-25W3222-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-25W3222-4T2
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C