628-24W7624-1N4
Numer produktu DigiKey
151-628-24W7624-1N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-24W7624-1N4
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C