628-24W7622-1N1
Numer produktu DigiKey
151-628-24W7622-1N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-24W7622-1N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C