628-24W7224-4N1
Numer produktu DigiKey
151-628-24W7224-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-24W7224-4N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C