628-21W4624-3TA
Numer produktu DigiKey
151-628-21W4624-3TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W4624-3TA
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C