628-21W4224-3NE
Numer produktu DigiKey
151-628-21W4224-3NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W4224-3NE
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C