628-21W4224-2NC
Numer produktu DigiKey
151-628-21W4224-2NC-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W4224-2NC
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C