628-21W4224-1N3
Numer produktu DigiKey
151-628-21W4224-1N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W4224-1N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 (17 + 4 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 21WA4
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C