628-21W1624-2N5
Numer produktu DigiKey
151-628-21W1624-2N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W1624-2N5
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C