628-21W1224-1N4
Numer produktu DigiKey
151-628-21W1224-1N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-21W1224-1N4
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C