628-17W5624-4T5
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5624-4T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5624-4T5
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C