628-17W5624-4N1
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5624-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5624-4N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C