628-17W5624-1N4
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5624-1N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5624-1N4
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
17 (12 + 5 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 17W5
Temperatura robocza
-55°C - 125°C