628-17W5622-1NA
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5622-1NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5622-1NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C