628-17W5224-4T4
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5224-4T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5224-4T4
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C