628-17W5224-1N1
Numer produktu DigiKey
151-628-17W5224-1N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W5224-1N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C