628-17W2222-3NA
Numer produktu DigiKey
151-628-17W2222-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-17W2222-3NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C