628-13W6224-1N3
Numer produktu DigiKey
151-628-13W6224-1N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W6224-1N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
13 (7 + 6 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 13W6
Temperatura robocza
-55°C - 125°C