628-13W6222-4N1
Numer produktu DigiKey
151-628-13W6222-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W6222-4N1
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
13 (7 + 6 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 13W6
Temperatura robocza
-55°C - 125°C