628-13W3624-4T1
Numer produktu DigiKey
151-628-13W3624-4T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W3624-4T1
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C