628-13W3624-3ND
Numer produktu DigiKey
151-628-13W3624-3ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W3624-3ND
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C