628-13W3624-1NE
Numer produktu DigiKey
151-628-13W3624-1NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W3624-1NE
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C