628-13W3622-2NA
Numer produktu DigiKey
151-628-13W3622-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-13W3622-2NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS SOLDER CUP
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C