628-11W1624-4NC
Numer produktu DigiKey
151-628-11W1624-4NC-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-11W1624-4NC
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C