628-11W1224-3T1
Numer produktu DigiKey
151-628-11W1224-3T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-11W1224-3T1
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C