628-11W1224-1TE
Numer produktu DigiKey
151-628-11W1224-1TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-11W1224-1TE
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C