627W21W1622-4N2
Numer produktu DigiKey
151-627W21W1622-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W21W1622-4N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Modele EDA/CAD
627W21W1622-4N2 Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-25°C - 85°C