627W21W1324-2N5
Numer produktu DigiKey
151-627W21W1324-2N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W21W1324-2N5
Opis
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627W21W1324-2N5 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-25°C - 85°C