627W21W1224-2NA
Numer produktu DigiKey
151-627W21W1224-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W21W1224-2NA
Opis
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627W21W1224-2NA Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-25°C - 85°C