627W17W2224-2ND
Numer produktu DigiKey
151-627W17W2224-2ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W17W2224-2ND
Opis
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627W17W2224-2ND Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 17W2
Temperatura robocza
-25°C - 85°C