627W13W3324-2N5
Numer produktu DigiKey
151-627W13W3324-2N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W13W3324-2N5
Opis
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627W13W3324-2N5 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-25°C - 85°C