627W13W3122-4NA
Numer produktu DigiKey
151-627W13W3122-4NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W13W3122-4NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627W13W3122-4NA Modele
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-25°C - 85°C