627W11W1622-4NA
Numer produktu DigiKey
151-627W11W1622-4NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W11W1622-4NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627W11W1622-4NA Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C