627W11W1124-3N5
Numer produktu DigiKey
151-627W11W1124-3N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627W11W1124-3N5
Opis
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627W11W1124-3N5 Modele
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C