627-47W1624-4NC
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1624-4NC-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1624-4NC
Opis
CONN D-SUB PLG 47POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-47W1624-4NC Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C